O FIRMIE

W firmie PaGaPlast zajmujemy się międzynarodową sprzedażą używanych wtryskarek a także innych maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Firma posiada przeszkolony i doświadczony zespół fachowców w branży tworzyw sztucznych. Z naszym niemieckim partnerem dajemy Państwu możliwość kupna maszyn zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi, w centrum Polski.

Naszym celem jest kompleksowa sprzedaż maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych a także zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta jako odpowiedni partner dla państwa firmy.
Gwarantujemy obsługę specjalistów z długoletnim doświadczeniem i wiedzą pozyskaną w pracy dla czołowych instytucji i firm. Nasze doświadczenie budujemy poprzez współpracę z wieloma firmami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Posiadamy odpowiednie doświadczenia w przetwórstwie tworzyw sztucznych.
Traktujemy indywidualnie każdego Klienta. Poznajemy jego specyfikę, potrzeby i oczekiwania. Zapewniamy przejrzyste zasady współpracy. Badamy w jakim otoczeniu funkcjonuje Klient. Dbamy o wzajemne zrozumienie oparte na szacunku i uczciwości a także partnerskie podejście do realizacji zamierzonego planu. Jesteśmy kompetentnym partnerem.
Naszą wiarygodność budujemy poprzez komunikację i profesjonalne podejście do Klienta. Zależy nam na właściwych relacjach z Klientem. Długoterminowa współpraca i fachowa opieka technologiczna są najlepszym dowodem na naszą efektywność i jakość działań. Jesteśmy godni zaufania.
Pomagamy w sprowadzeniu maszyn bezpośrednio do naszego Klienta. Koordynujemy procesy dostawy maszyn - dostarczamy maszyny na czas. Myślimy strategicznie i proponujemy rozwiązania. Pracujemy z pasją.