O FIRMIE

W firmie PaGaPlast od lat zajmujemy się sprzedażą używanych wtryskarek a także innych maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Firma posiada wyszkolony i doświadczony zespół fachowców z branży tworzyw sztucznych. Z naszym niemieckim partnerem dajemy Państwu możliwość kupna maszyn zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Cały sprzęt wraz z maszynami pochodzi z krajów Europy Zachodniej  – w większości są to Niemcy, Austria oraz Szwajcaria. Każda maszyna sprawdzana jest przez nasz zespół fachowców a także poddawana próbą w celu określenia jej kondycji ponadto umożliwiamy Państwu sprawdzenie maszyn przed zakupem zyskując pewność, że stan techniczny jest prawidłowy. Siedziba naszej firmy znajduje się w centrum Polski – w Łodzi.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt oraz części zamienne czołowych producentów takich jak: Arburg, Battenfeld, Demag, Krauss Maffei, Engel, Ferromatik Milacron oraz Boy.


Naszym celem jest kompleksowa sprzedaż maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych a także zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta  jako odpowiedni partner dla państwa firmy.

Gwarantujemy obsługę specjalistów z długoletnim doświadczeniem i wiedzą pozyskaną w pracy dla czołowych instytucji i firm. Nasze doświadczenie budujemy poprzez współpracę z wieloma firmami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Posiadamy odpowiednie doświadczenia w przetwórstwie tworzyw sztucznych.
Traktujemy indywidualnie każdego Klienta. Poznajemy jego specyfikę, potrzeby i oczekiwania. Zapewniamy przejrzyste zasady współpracy. Badamy w jakim otoczeniu funkcjonuje Klient. Dbamy o wzajemne zrozumienie oparte na szacunku i uczciwości a także partnerskie podejście do realizacji zamierzonego planu. Jesteśmy kompetentnym partnerem.
Naszą wiarygodność budujemy poprzez komunikację i profesjonalne podejście do Klienta. Zależy nam na właściwych relacjach z Klientem. Długoterminowa współpraca i fachowa opieka technologiczna są najlepszym dowodem na naszą efektywność i jakość działań. Jesteśmy godni zaufania.
Pomagamy w sprowadzeniu maszyn bezpośrednio do naszego Klienta. Koordynujemy procesy dostawy maszyn - dostarczamy maszyny na czas. Myślimy strategicznie i proponujemy rozwiązania. Pracujemy z pasją.